One love - michael-jackson photo♥♥♥ !Moje klikača od Teryskka moc děkuju! ♥♥♥

Miki Susan

Thriller dance bude až přííští rok X(

16. července 2010 v 20:34 | Miki Susan |  ♥ Životopis ♥
Toto je pro všechny, kteří se chystají na Thriller dance.
Já nepojedu protože jsem se to dozvěděla až dneska. bééé .(
Vážení MJ fanoušci a zájemci o účast v pokusu o světový rekord THRILLER DANCE,dovolte, abychom vás seznámili s aktuální situací kolem soboty 28.sprna 2010 a naší plánované akce. Věřte, že napsat následující řádky nebylo vůbec nijak snadné, přesto je nezbytně nutné vás všechny o současném stavu informovat.

Jak všichni dobře víte, uskutečnění celé události je zcela závislé na finančních možnostech, tedy na štědrosti sponzorů. Bez nich událost takových rozměrů uskutečnit nelze. Proto jsme s nabídkou na spolupráci oslovili celou řadu známých společností a firem. Několik z nich jsme naším projektem skutečně zaujali a jejich zástupci vyjádřili o spolupráci zájem. I přes jejich zájem však nastal nepříjemný problém. Společnosti, které o spolupráci na tomto projektu zájem projevily, mají již pro tento rok zcela vyčerpané své rozpočty určené na sponzoring. To znamená, že nám pro tento rok nemohou poskytnout finanční prostředky v takové výši, abychom akci mohli uskutečnit na plnohodnotné úrovni. Nabídli nám však možnost spolupráce v příštím roce. Ano, tušíte správně. Znamená to celou akci i s uskutečněním pokusu o překonání světového rekordu v tanci o rok posunout.

Vzhledem k tomu, jak málo času do 28. srpna 2010 nyní zbývá, a v souvislosti s tím, že sponzorské možnosti všech oslovených společností jsou víceméně obdobné, dospěli jsme po velice důkladném a pečlivém zvažování všech plusů a mínusů k závěru, že pro klidný, bezpečný a především úspěšný průběh události bude ze všech myslitelných důvodů nejrozumnější a pro samotnou akci nejpřínosnější na tuto možnost přistoupit. Nezbývá nám tedy nic jiného než oznámit, že akce

KING OF POP FOREVER & THRILLER DANCE REKORD se uskuteční v sobotu 25. června 2011!

Jsme si velmi dobře vědomi, že jste se všichni na tuto akci, stejně jako my, letos velice těšili. Nejen proto je nám nesmírně líto, že se akci nepodaří uskutečnit již tento rok, podle našich původních představ. Ujišťujeme vás však, že to v žádném případě není konec! Michael Jackson se také nikdy nenechal odradit krátkodobou nepřízní osudu. Proto se ani my nehodláme vzdát a pro uskutečnění akce v příštím roce jsme odhodláni udělat vše, co bude třeba!

Pevně věříme, že nikoho z vás tento průběžný vývoj neodradí. Protože právě teď, víc než kdy jindy, potřebujeme podporu vás všech, kterým na akci a na rekordu záleží. Právě teď, víc než kdy jindy, potřebujeme jistotu, že i přes tyto nešťastné komplikace máme všichni stále stejný zájem a že se nám jej společnými silami nakonec podaří uskutečnit, i když to bude trvat o něco déle, než byl původní plán.

Všechny vás proto moc prosíme o zachování klidu a o maximální možné pochopení. Už takhle to pro nás není vůbec snadné, přesto již nyní připravujeme na sobotu 28. srpna náhradní program. Například se můžete těšit na tančení v ulicích Prahy podobné tomu, které jsme uskutečnili minulý rok při TRIBUTE DANCE BEAT IT.

Další důležité podrobnosti o programu se dozvíte včas a můžete si být jisti, že uděláme vše proto, abychom si i bez velké akce ten den všichni skvěle užili!

Váš organizační tým
KING OF POP FOREVER


zdroj: http://michael-forever.blog.cz/1007/thriller-dance-se-odklada-na-priisti-rok
Mno tak to vidíte mno...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama