One love - michael-jackson photo♥♥♥ !Moje klikača od Teryskka moc děkuju! ♥♥♥

Miki Susan

Únor 2010

Taková směska animek,fotek ...

25. února 2010 v 18:28 | Miki Susan |  animace
Michael v zamyšlení :o)


Michael Jackson Pictures, Images and Photos


Moc se omlouvám :o(

22. února 2010 v 14:54 | Miki Susan |  Jiné
Tak ted nebudu mít příležitost se sem dostat tak pls vydržte a já se co nejdřív vrátím.
Jak dlouho?
asi tak 1 měsíc ale víc určitě ne pp a mějte se!


Užasná ezpézetka!!

19. února 2010 v 18:42 | Miki Susan |  Fotky
Tak takovou ezpézetku bych chtěla taky!!
A DALA BYCH SI JI NA TO AUTO XD


MICHAEL JACKSON ROK UMRTÍ 2009 KING OF POP

♥MJ Životopis♥

17. února 2010 v 18:34 | Miki Susan |  ♥ Životopis ♥

Michael Jackson - životopis

Michael Jackson

(29. srpna 1958, Gary, Indiana - 25. června 2009, Los angeles, Kalifornie)

byl americký popový zpěvák, skladatel a tanečník afrického původu. Jeho desky Thriller a Bad patří mezi nejvýznamnější v oblasti pop music. Album Thriller zůstává dodnes nejprodávanějším albem všech dob.

Život a umělecká kariéra

Pocházel z devíti sourozenců a svou hudební kariéru zahájil již jako chlapec. Počátkem 60. let jeho starší bratři vystupovali v sourozenecké skupině a Michael se k nim přidal v roce 1964. Brzy se stal nejmladším leaderem skupiny The Jackson 5. Skupina prorazila v roce 1969 a první LP vydala, když bylo Michaelovi 12 let. Souběžně s tím už tehdy odstartoval sólovou kariéru. Prvním jeho hitem byla balada Got to Be There (1972). Naposledy s bratry vystoupil v roce 1984. Dnes je považován za krále popu ("King Of Pop").
Michael se prosadil jako skladatel, zpěvák a tanečník. V tanci přišel se zvláštním tanečním krokem, kdy divák má pocit, že tanečník kráčí vpřed, ve skutečnosti ale kráčí pozpátku - Moon walk (měsíční chůze).
První autorskou desku s názvem Off the Wall vydal v roce 1979. Další alba: Thriller - nejprodávanější album všech dob - vydal o tři roky později. Následovalo Bad - druhé nejprodávanější album všech dob - a Dangerous. Následovalo album HIStory, Blood on the Dance Floor a album Invincible, Michaelova nahrávací společnost Sony Music však neměla zájem o to, aby album Invincible mělo komerční úspěch, potřebovala Michaela izolovat od finančních příjmů aby byl nucen jí odprodat svůj podíl v jejich ATV katalogu. Z alba Invincible vyšel jen jeden singl a natočil se pouze jeden videoklip. I tak se alba prodalo úctyhodných 10 milionů nosičů.
Tento spor se Sony v podstatě ukončil Michaelovu kariéru, ten plánoval comeback u jiné nahrávací společnosti v roce 2008.
Za album Thriller dostal 8 cen Grammy. Celkem jich za svého života dostal 13. American Music Award mu udělili titul Umělec století. Jako jeden z mála umělců byl dvakrát přijat do rockenrolové síně slávy.
Michael připravoval koncertní turné "This is it", které mělo začít 13. července 2009. Měl vyprodaných 50 koncertů v londýnské O2 aréně. Michael se jich už nedožil.

Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.


V roce 2008 album Thriller přijala knihovna amerického Kongresu do svých sbírek pro jeho nezpochybnitelný kulturní význam.

Spolupráce s Pepsi

V dobách největší slávy, v 80.letech spolupracoval s firmou Pepsi, která jej sponzorovala, a natočil pro ní několik reklamních videí. U jednoho z nich, za účasti úplné sestavy skupiny Jacksons, s hudebním motivem upravené skladby Billie Jean, 27. ledna 1984 v Los Angeles, před 3 000 fanoušků, ovšem zlou koordinací došlo v jeho těsné blízkosti k predčasnému odpálení pyrotechniky, která byla součástí speciálních efektů reklamy, čímž došlo k slabému vznícení Michaelovych vlasů, kterého si zpěvák všimnul až po několika vteřinách. Záhy byl plamen uhašen, přesto spůsobil značné popáleniny 3. stupně na jeho hlavě. Jiné verze na motivy (Billie Jean a Bad) se již obešli bez komplikací.

Spolupráce s dalšími interprety

Michael nazpíval mnoho skladeb s různými interprety (kromě svých bratrů): Janet Jackson (Scream),Diana Ross (Ease On Down The Road, Eaten alive), Paul McCartney (Say, Say, Say, Girl is Mine, Man), Stevie Wonder (Just Good Friends), 3T (Michaelovi synovci - I Need You, Why), USA for Africa (We Are The World), Mick Jagger (State Of Shock]), Freddie Mercury (State Of Shock], [More To Life Than This), Eddie Murphy (Whatzupwitu), Siedah Garett (I Just Can'T Stop Loving You, Man In The Mirror), Rockwell (Somebody's Watching Me), Britney Spears (Way You Make Me Feel), Will.i.am (Girl Is Mine 2008, P.Y.T. 2008, Wanna Be Starting Something 2008), Akon (Wanna Be Startin' Somethin' 2008, Hold My Hand), Fergie (Beat It 2008), ...

Hudba pro filmy a seriály

Michael se spolupodílel i na hudební stránce početných filmů a seriálů (Zachraňte Willyho 1, 2, Simpsonovi, E.T. mimizemšťan, Moonwalker, Kapitán EO, Čaroděj, Safari, Superman, ...).

Cover verze skladeb Michaela/sourozenců

Z některých skladeb Michaela, resp. sourozenecké skupiny vznikly i cover verze různych kvalit - Mariah Carey: "I'll be there"; Weird al Yankovic: "Fat", "Eat it" a jiné.

Humanitární aktivity a reflexe společenských problémů v tvorbě

Michael Jackson se aktivně (osobně i finančně) podílel na mnohých humanitárních akcích a projektech. Založil "Michael Jackson Burn Center" a charitativní organizaci "Heal the World Foundation"

(Uzdravme svět), která zpřístupnila dětem Neverland a posílala do světa miliony dolarů na pomoc válkou a nemocemi ohroženým (dodnes aktivní). Vzdával se honorářů (např. zisku z Victory Tour o 55 koncertech, Dangerous World Tour o 69 koncertech), spolupracoval na charitativním singlu "We Are the World" s Lionelem Richiem atd.
Za charitativní činnost dostal cenu od Ronalda Reagana, za podporu více než 30 charitativních institucí byl připsán do Guinessovy knihy rekordů (příspěvky v řádu milionů dolarů).
Texty mnohých svých písní poukazoval na aktuální společenské problémy - rasismus a jiné sociální nerovnosti, násilí, hladomor, zneužívání drog, na HIV/AIDS v době, kdy bylo téma stále kontroverzní, nebo na ničení životního prostředí ("Black or White", "Gone Too Soon", "Heal the World", "Earth Song", USA For Africa: "We Are the World", "Will You Be There"...).

Osobní život

První manželkou se stala Lisa Marie Presley, dcera Elvise Presleyho. Vzali se v květnu 1994, odloučili v prosinci 1995, rozvedli v lednu 1996.
Podruhé se oženil se zdravotní sestrouDebbie Rowe s níž měl 2 děti, Paris Jackson a Prince Michaela Jacksona (I). Krátce po umělcově smrti se v tisku objevily zprávy, podle nichž Debbie Rowe přiznala, že Michael není jejich biologickým otcem. Tato zpráva však byla později dementována - rozhovor byl falešný. Manželé žili odděleně a rozvedli se po necelých třech letech (1996-1999). Totožnost náhradní matky třetího dítěte (Princ Michael Jackson II, zvaný "Blanket") je neznámá.
Michael Jackson byl vášnivý cestovatel.V rozhovoru pro časopis People uvedl, že rád cestuje, poznává pámátky a je obdivovatelem Itálie.Řekl, že až přijde chvíle kdy skoncuje se zpěvem, přeje si, aby zbytek života strávil v Toskánsku uprostřed přírody nedaleko moře.

Soudy

Na konci roku 2003 byl obviněn ze zneužívání třináctiletého chlapce. V únoru 2005 začal proces, ve kterém Michaelovi hrozilo až 20 let vězení. V červnu téhož roku jej porota osvobodila ve všech bodech obžaloby. Obvinění se neprokázalo a Michael odešel od soudu jako nevinný.

Barva kůže

Michael byl sice afroamerického původu, jeho kůže ale postupně získávala bílou barvu, což vyvolalo dodnes vedenou širokou mediální diskuzi. Podle biografie J. Randyho Taraborrelliho bylo umělci v roce 1986 diagnostikováno vitiligo, neinfekční kožní onemocnění, při kterém dochází k výpadkům pigmentu. Informace potvrdil i Jacksonův osobní dermatolog Dr. Arnold Klein v talk show Larryho Kinga na americké stanici CNN. Jackson kryl příznaky zpočátku tmavým make-upem, s postupným rozvojem choroby ale začal používat make-up světlý a údajně i speciální přípravky na zestejnění zbývajících tmavých skvrn. Veřejnost o svém onemocnění poprvé informoval v roce 1993 v rozhovoru s Oprah Winfrey.

Plastické operace

První operaci Michael podstoupil v roce 1979, když si zlomil nos při taneční zkoušce. Po uzdravení si nechal nos poprvé upravit plastickou operací. Pokračoval v roce 1984, opět si nechal nos trochu upravit. V roce 1987 si ještě nechal udělat dolíček v bradě. Někteří fanoušci se domnívají, že se nos ještě změnil kolem roku 2001, to ale Michael nikdy nepřiznal. Jejich skutečný počet se stal námětem spekulací bulvárních médií.

Zdravotní problémy

Zpěvák se léta potýkal s geneticky podmíněnou chorobou plic. Lékaři u Jacksona zjistili nedostatek alfa- 1- antitrypsinu. Ten vede mimo jiné ke vzniku rozedmy plic. Podle lékařů mohla pomoci jedině transplantace plic, zpěvák však takový zákrok odmítal.

Zpěvákova smrt

Zemřel v padesáti letech na selhání srdce.25. června 2009 zpěvák zkolaboval. Centrála rychlé zdravotní pomoci přijala telefonát ze zpěvákova domu ve 12:21 místního času. Když do domu o devět minut později dorazili zdravotníci, tak již zpěvák nedýchal, byla u něj zjištěna srdeční zástava a lékař se ho na místě před převozem do nemocnice pokoušel marně resuscitovat. Po převozu do nemocnice UCLA pak byl po několika neúspěšných pokusech o oživení prohlášen ve 14:26 místního času (21:26 UTC t.j. 23:26 SELČ) za mrtvého. Příčinou náhlého úmrtí bylo předávkování propofolem, což je velmi silné sedativum. Jeho smrt byla po dlouhé době od jeho smrti prohlášena policií za vraždu. Za zpěvákovu smrt je údajně zodpovědný jeho osobní lékař Conrad Murray.

.

mj-remix-cover.jpg image by THEFAMOUS1JAKe konci svého života žil Michael v Las Vegas, kde točíl novou desku a připravoval comeback.

Ve čtvrtek 25.6.2009 ve 13:28 ho sanitka převezla do nemocnice v hlubokém kómatu. Padesátiletého zpěváka doma zradilo srdce. Záchranářům se ho nepodařilo oživit. Za mrtvého ho prohlásili v 14:26.Jestli zde najdete chyby či překlepy tak se omlouvám. :o)


3 pánové okolo 75 let trsaj na Billie Jean!

16. února 2010 v 19:21 | Miki Susan |  ♪Videa♪


...No lidičky, měli bychom se začít bát, aby nás tihle pánové v letech s Thrillerem, nešoupli do kapsy...

Mno to mě opravdu dostalo!! Jsou dobří že ano!

Ták tohle auto bude moje!

16. února 2010 v 16:51 | Miki Susan |  Fotky
Mám tu čest vám představit moje budoucí auto!

Wouldn't You Love This Car? - michael-jackson photo

Co si Mike asi říká?

16. února 2010 v 16:49 | Miki Susan |  Fotky
come on michael - michael-jackson photo

Napište co si asi Mike říká.Něaký vtipný komentíK! XD

A tu je další várka tapet!

16. února 2010 v 14:41 | Miki Susan |  Wallpapers
michael-jackson - Blue MJ wallpapermichael-jackson - Mj is amazing wallpapermichael-jackson - M.J wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - Michael Jackson wallpapermichael-jackson - mj wallpapermichael-jackson - mj wallpapermichael-jackson - mj wallpapermichael-jackson - Michael Jackson wallpapermichael-jackson - mj wallpapermichael-jackson - mj wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - Kign of pop! wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - MJ Wallpaper wallpapermichael-jackson - MJ wallpapermichael-jackson - Michael wallpaper

Mno příště jich bude víc XD
Fotečky krásnééé

15. února 2010 v 20:50 | Miki Susan |  Fotky


mno nejsou užasné!


Celý film Making Michael Jackson*s Thriller o natáčení klipu

15. února 2010 v 19:26 | Miki Susan |  ♪Videa♪

Bohužel to sem vložit nejde tak aspon odkazy ju?!

Mno podle mého názoru je Thriller prostě Legenda s velkým L.
:o) :o***


Mike nakreslil...

13. února 2010 v 19:06 | Miki Susan |  Fotky

Tady obrázky co Michael nakreslil svou vlastní rukou!!!!
Měj opravdu talent.
A smysl pro humor
Co říkáte líbí?


Jacksonův lékař chce znovu začít ordinovat

13. února 2010 v 14:54 | Miki Susan |  Jiné
Conrad Robert Murray (56), lékař zpěváka Michaela Jacksona (+50), kterého v pondělí státní žalobce obvinil z neúmyslného zabití jeho klienta, se vrátil do státu Nevada, kde hodlá znovuotevřít svou lékařskou praxi. Murraye popustil soud na kauci 75 tisíc dolarů (cca 1,5 milionu korun). Další slyšení proběhne v dubnu.

Můj názor:nevim ale asi bych už mu to projistotu nedovolila!

Pár anonimů:
1.pochopitelně! vždyť má nejlepší doporuční; může říkat, že ošetřoval černobílého majkyho! a uvidíte, jak se mu pacienti pohrnou! lidská blbost je věčná a paměť velmi, velmi krátká!

2.Zajímalo by mě, kolik lidí potom všem přenechá své zdraví a život právě jemu.

Tak co?Docela by mě zajímaly vaše názory!Pište.


Jak se vám líbilo MJ odkaz??

13. února 2010 v 13:51 | Miki Susan |  Jiné

Ták co?
Jak se vám libil Michael Jackson odkaz??
Jsem ráda že jsem se něco nového dozvěděla o filmu THE WIZZ.
Jen mi TROCHU vadilo že tam vic nehráli jeho MUSIC!
Ale jinak to celkem ušlo.
Mno ale to jak řikala ta jedna holka že prý ho měl jeho otec rád a že jim tím že je tak cvičil dát lepší budocnost.
Mno nevim Michael byl od jakživa skvělej měl to v sobě a ne že na tom měl zásluhu ten
JOE JACKSON!
Bože jak já ho nemám ráda.
Ale jinak to bylo fajn.A jak vám se to líbilo??

Pár foteček MJ a Janet!

12. února 2010 v 15:53 | Miki Susan |  Fotky


Mno krásné fotečky!

Speed demon!

12. února 2010 v 15:18 | Miki Susan |  ♪Videa♪

A tu máte Speed Demon!


A zase pár avatárku!

12. února 2010 v 15:07 | Miki Susan |  Avatary

Dnes v Tv!MJ odkaz krále popu!

12. února 2010 v 14:49 | Miki Susan |  Jiné
Dneska v Televizi!

Ahoj tak určitě se dneska divejte na ČT2 bude tam
od 21.25 do 22.25 MJ odkaz Krále popu!
Ja se už moc těšim :o)


Hádejte co jsem dostala na svátek!

10. února 2010 v 17:01 | Miki Susan |  Věci s Michaelem
Aáááááááááá...
na svátek Veroniky jsem dostala tuhle knížku!


Jsou tam uplně nádherné fotografie a nádherně tam o něj míšou někdy se mi chce plakat a někdy se usmívám od ucha uchu když ji čtu!Je to hrozně milé co tam písou!

Kniha Michael Jackson - král popu - obsahuje dosud nezveřejněno fotgrafie od světoznámých fotografů!!
A řeknu vám že jsou to uplně uchvatné záběry!
Na některých občes hodí ten svůj mezigalaktický usměv,Že bych se mohla rozplynout!

Na té zadní straně je napsáno(bílým písmem) toto:
Michael Jackson byl jedním z nejvlivnějších umělců všech dob a byl také mužem,jehož hudby a tanec zůstanou navždy zapsány v srdcích všech,kdo ho milovali.Tato kniha vzdává hold jeho životu i hudbě...

Mno ,,no coment,, ...velmi mile napsané.

I love you Michael!
4ever!
Nezapomeneme na Tebe!.